Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Ešte nevidím žiadne účinky používam
Ešte nevidím žiadne účinky používam ho krátku dobu
Ružová voda
Žiaľ oproti iným značkám pre mňa osobne veľmi nepríjemná vôňa
sklamanie
od tohto výrobku som očakávala veľa, ale som sklamaná. Doteraz som nepočula ani jednu negatívnu recenziu na túto masku na pery, preto neviem, či mám nejaký chybný kus, ale na mojich perách nerobí nič. Objednala som si ju, pretože v poslednom čase mám skutočne boľavé, popraskané pery. Maska zanechá nepríjemnú vrstvu na perách a vôbec nehydratuje. Je mi to skutočne ľúto.
Poškodeny tovar a zákaznícky servis asi spi
Olej mi prišiel poškodený, vyliaty, zatváranie sa nedalo úplne zavrieť...
Zákaznícky servis kontaktovany prvý krát nič.... Druhý krát som sa pripomenula, tak odpísali jednou vetou..... Aj tak nemám ďalšiu odpoveď do dnes už čakám týždeň..
Takže ZÁKAZNÍCKY SERVIS BRUTÁLNE ZASPATY A NEOCHOTNY.. produkt nepoužívam čiže neviem aký je.... Určite je už zoxidovany.
Problem so zavermi
Kupila som si tento produkt a prišiel mi otvoreny a bolo z neho vyliate. S reklamaciou problem nebol poslali mi novy produkt no “novy” produkt prišiel s pokazenym vrchnakom ktory sa nedal poriadne zatvoriť, čiže ak som si to niekde brala tak sa mi to stale vylievalo...dnes som flaštičku vyberala z krabičly a cely vrchnak sa mi vytiahol a produkt vylial... neodporučam nakupovať na tejto stranke, asi si nekontroluju produkty čo posielaju keďže mi 2x po sebe poslali pokazený..na produkt sam o sebe recenziu nemam keďže sa mi ho nepodarilo dlhšie ako týždeň použivať




