Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Používam iba pár dní. Vstrebatelnosť
Používam iba pár dní.
Vstrebatelnosť dobrá , výsledky neskoršie.
Zatiaľ používam krátko na poriadne
Zatiaľ používam krátko na poriadne zhodnotenie. Pri každovečernom použití sa začala pleť mierne vysušovať tak používam zatiaľ obdeň. Vrásky okolo očí nie sú také výrazné ako boli, uvidím čo prinesie dlhšie používanie.
Mastná ale dobrá
Zámerom bolo prejsť z lactic acid 5% na jemnejšiu, ale silnejšiu kyselinu. Tým že je "mastná" tak lepšie hydratuje (asi) ale osobne preferujem skôr nemastné...
Martina V.
Rastove serum a olej na nechtovu kozticku su v tomto sete spolu s dvoma pilnikmi zabalene v praktickej kozmetickej tasticke, ktora je spevnena a preto brani poskodeniu vyrobku pi prenose. Serum aj olej su v pomerne velkej flasticke s dobrym stetcekom, co ulahcuje nanasanie. Ucinnost este neviem posudit, kedze produkt pouzivam len druhy tyzden. Co vidim ako jediny zapor je, ze balenie neobshuje ziadny navod na pouzitie. Cize neviem, ako casto by sa mali produkty pouzivat, v akych intervaloch ani ako dlho. Zatial ich pouzivam pocitovo vzdy, ked mam cas.
Spokojnost
Lahko roztieratelny, prijemny na dotyk, dobre vysledky.




