Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Je to síce mini balenie
Je to síce mini balenie ale nakoľko jej stačí použiť malo, myslím, že vydrží vcelku dlho. Pery sú po nej hebké a výživné. Za čo dávam mínus je jemná lepivosť.
BENTON - Fermentation Essence
Zatiaľ používam len krátko, sérum má príjemnú konzistenciu, dobre sa natiera a vstrebáva, verím, že dobre pleť vyživí.
OK
OK
Príjemné prekvapenie za prijateľnú cenu
Tento výrobok som náhodou uvidela recenzovaný na TikToku. Nakoľko mám problematickú pokožku a zvyknem mať lupiny, rozhodla som sa tento výrobok kúpiť. Pokožku mávam mastnú až suchú, po holení veľmi začervenanú. Musím však uznať, že už po prvom použití na moje prekvapenie som po natretí nôh po holení mala nohy hladšie a menej vyrážok. Výrobok som si aj kvôli pätám objednala,keďže mám strašne popraskané päty, natrela som ich niekoľkokrát,ale tam som si všimla len chvíľkový rozdiel. Myslím si, že problém bude aj mojou nedôslednosťou, keďže to nepoužívam pravidelne.
Celkovo som spokojná, milo prekvapená, výrobok pekne vonia a myslím si, že cena je celkom prijateľná.
Či to bude účinkovať aj na lupiny, uvidím, použila som to len prvýkrát.
.
.




