Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
3 roky

Stav po 1.flastickek

Mam uz 1.flasticku za sebou, objednala som dalsie 2, vlasy chytili farbu taku do sivohneda, takze dufam ze po 2.flastickach uz budu uplne hnede. Pridam recenziu aj po spotrebovani zvysnych 2 baleni..

3 roky

krém je ok, ale čakala

krém je ok, ale čakala som viac hydratácie

3 roky

Po nanesení mám trosku lepkavy

Po nanesení mám trosku lepkavy pocit

3 roky

Jemná textúra krému, zatiaľ len

Jemná textúra krému, zatiaľ len krátko pozivam, zatiaľ spokojnosť

3 roky

TO multipeptide serum

Sérum neštípe ani moje citlivé oči, čoho som sa pred použitím obávala. Takže super