Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Stav po 1.flastickek
Mam uz 1.flasticku za sebou, objednala som dalsie 2, vlasy chytili farbu taku do sivohneda, takze dufam ze po 2.flastickach uz budu uplne hnede. Pridam recenziu aj po spotrebovani zvysnych 2 baleni..
krém je ok, ale čakala
krém je ok, ale čakala som viac hydratácie
Po nanesení mám trosku lepkavy
Po nanesení mám trosku lepkavy pocit
Jemná textúra krému, zatiaľ len
Jemná textúra krému, zatiaľ len krátko pozivam, zatiaľ spokojnosť
TO multipeptide serum
Sérum neštípe ani moje citlivé oči, čoho som sa pred použitím obávala. Takže super




