Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Vyrobky od TO mi vyhovuji
Vyrobky od TO mi vyhovuji jasnym slozenim, jednoducha orientace v produjtech. Vyrobek zatim uzivam tyden, nemohu posoudit efekt. Nicmene je prijemny, nezmolku, nevytvari zadny povlak.
Obchod mohu doporucit, bleskove dodani a siroka nabidka.
Argireline Solution 10%
Sérum používam krátko,( len pár týždňov) na to aby boli vidieť už viditeľné zmeny.Používam ho na hlboké vrásky medzi obočím a na čele.
V nanášamí budem trpezlivo pokračovať ďalej keďže odporúčajú používať dlhšiu domu ,kým prídu viditeľné výsledky.
Bola by som šťastná ,keby naozaj pomohol mojej pleti a zmiernil vrásky kedže som ešte v mladom veku :blush:
Amino Acids B5
Příjemné vodičkové sérum, urychluje hojení a pleť je celkově hezčí, když je ale hodně dehydrovaná a podrážděná, tak mi na hydrataci nestačí a poměrně dlouho a hodně štípe.
The Ordinary Caffeine Solution 5% +EGCG 30ml.
Tovar bol doručený v krátkom čase a v poriadku. Používam séra ešte v krátko, aby som mohla mat výsledky. Na očný sérum treba dávať pozor, aby sa nedostal do oči, ja som nedávala pozor a mala som opuchnuté oči ráno s červenými žilkami:-(( Ale nezdávam sa!
Sklamanie
Musím povedať, že z toho prípravku som sklamaná. Ordinary mám rada, používam od nich viacero prípravkov a som veľmi spokojná, toto mi ale nesadlo. Musím priznať, že Niacinamide od inej, známej značky malo lepšie účinky na moju pleť.




