Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Argireline
Hlavne pod oči a kontúry k lícnym kostiam, kde sa tvoria vrásky oceňujem ozaj dobré sérum. Následne používam očný krém, ktorý pri pocite pnutia okolo očí potrebujem už dlhé roky. Jemne rieši problém s mimickými vráskami a po dlhšom používaní je to aj znateľné. Každopádne sa dá používať iba večer alebo keď cez deň nepoužívam make-up. Vtedy sa to žmolkuje.
Naozaj dobry peeling, odporucam, plet
Naozaj dobry peeling, odporucam, plet je hladka
Produkty som obj.mamine a je
Produkty som obj.mamine a je spokojna. Pacilo sa jej, ze posielate ku nim aj popis s používaním. Ja som uz predtym od Vas obj. a tiez som bola spokojna, jedine minus bolo, ze niekedy mate vypredané (asi casto kupovane) produkty…cize by som objednala toho aj viac ale nebolo na sklade
Silvicka1
Spokojnost :+1:
Prijemne zvlhčuje pokožku. Spokojna
Prijemne zvlhčuje pokožku. Spokojna




