Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Ordinary retinol 1%
Očakávaný efekt, sérum vhodnejšie pre pokročilých začiatočníkov s retinolom, vyhovuje aj mojej citlivejšej pleti, avšak dodanie bolo trochu pomalšie(okolo 1 týždňa). Ináč hodnotím pozitívne.
peeling
trochu štípe pri aplikácii, ale potom je pleť hebká a není podráždená.ja mám velmi citlivú pleť na rozne veci, ale toto tolerujem uplne v poriadku. odporúčam.
Zatiaľ spokojná užívam ešte len
Zatiaľ spokojná užívam ešte len týždeň
Dorucenie prebehlo v poriadku, ale
Dorucenie prebehlo v poriadku, ale bolo by fajn zvazit moznost zakupit si darcekovu poukazku aj online. Bolo by to rychlejsie, nemuselo by sa to posielat postou, resp. kurierom.
Prijemny krem, nedrazdi, som s
Prijemny krem, nedrazdi, som s nim velmi spokojna a to balenie je neodolatelne




