Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
5 roky

je fajn

toner je príjemný nie je to žiadny zázrak, ale funguje ako má

5 roky

Recenze

Balíček sem objednávala v neděli a v pátek byl tady, v Česku. Moc se mi líbilo balení v ,, papírové bublinkové fólii" , pokud to tak mohu nazvat. Trochu horší je cena za poštovné, ale to je všude, jen podotýkám, pohli by jste dát nějaké dny dopravu zdarma

5 roky

Príjemná vôňa

Príjemná vôňa

5 roky

odporúčam

Ordinary je osvedčená značka. Suspenzia s vitamínom C ponúka to čo reklamuje - na suchej báze, dobre sa rozotiera aj vstrebáva. Jediné mínus je, že "tekutá" časť vyteká z tuby do vrchnáčiku.

5 roky

The Ordinary Glycolic Acid 7%

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution je dobrá volba, pokud hledáte účinnou glykolovou kyselinu a nechcete za ni moc platit. Dostanete obrovské množství za málo peněz, takže se žádný luxusní zážitek nekoná, ale účinky se dostaví. Je škoda, že The Ordinary zvolilo spíše rostlinné extrakty místo užitečnějších látek jako ceramidy, peptidy nebo aspoň niacinamide. Takhle jde především o tu kyselinu a žádné účinky navíc. Velké množství přímo vybízí k dalšímu použití na tělo, takže najde využití i takto.