Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
je fajn
toner je príjemný nie je to žiadny zázrak, ale funguje ako má
Recenze
Balíček sem objednávala v neděli a v pátek byl tady, v Česku. Moc se mi líbilo balení v ,, papírové bublinkové fólii" , pokud to tak mohu nazvat. Trochu horší je cena za poštovné, ale to je všude, jen podotýkám, pohli by jste dát nějaké dny dopravu zdarma
Príjemná vôňa
Príjemná vôňa
odporúčam
Ordinary je osvedčená značka. Suspenzia s vitamínom C ponúka to čo reklamuje - na suchej báze, dobre sa rozotiera aj vstrebáva. Jediné mínus je, že "tekutá" časť vyteká z tuby do vrchnáčiku.
The Ordinary Glycolic Acid 7%
The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution je dobrá volba, pokud hledáte účinnou glykolovou kyselinu a nechcete za ni moc platit. Dostanete obrovské množství za málo peněz, takže se žádný luxusní zážitek nekoná, ale účinky se dostaví. Je škoda, že The Ordinary zvolilo spíše rostlinné extrakty místo užitečnějších látek jako ceramidy, peptidy nebo aspoň niacinamide. Takhle jde především o tu kyselinu a žádné účinky navíc. Velké množství přímo vybízí k dalšímu použití na tělo, takže najde využití i takto.




