Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Glycolic Acid 7% Toning Solution
Nemám skúsenosť s používaním kyselín, a toto tonikum sa mi zdalo ako vhodný začiatok. Zatiaľ mám rozporuplný dojem. Bezprostredne po pretretí tváre trochou tonika na tampóne cítiť, že na pleti je, a pleť je po ňom taká zvláštne "lepkavá", takže očividne nejako pracuje. Nie je to nepríjemné, ani neštípe, ale ak ho použijem 3-4 večery po sebe, extrémne vysušuje, aj napriek následnej hydratujúcej starostlivosti. Ale ešte mu dám šancu, len treba nájsť správne dávkovanie, možno je to fakt len o skúsenosti.
Salicylic Acid 2% Masque
Táto maska je naozaj super aj pre suchú a citlivú pleť, len ju teda treba používať striedmo, nie viac ako 2x za týždeň. Mám rada tú veľmi jemne peelingovú konzistenciu - vždy pri zmývaní ju ešte trochu navlhčím a pleť jemne premasírujem, mám potom tvár ako bábätko. Je z nej dosť bordel, keďže je taká čierna a hutná Prijala by som väčšie (a iné) balenie, toto sa rýchlo minie, a navyše z takejto tuby ťažko vydolovať celý jej obsah.
celkovo som spokojná s emulziou
celkovo som spokojná s emulziou ktoru som si objednala ,zjemnila sa mi plet a uz nieje mastná ako bola pred tým.
Dobre vypne plet, ale trosku
Dobre vypne plet, ale trosku vysusuje
ok
po dvoch týždňoch používania zatiaľ nevidím žiadne zmeny. Obchod ma informoval mailom o dostupnosti výrobku, dodanie rýchle, cena super



