Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
6 roky

Príjemné céčko

Céčko na pleť používam roky. V tejto olejovej forme sa mi zdá komfortnejšie, ako v krémovej. Koncentrácia 20% je už celkom dostatočná. Výhodou je, že neštípe a neirituje. Olej nie je mastný, rýchlo sa vstrebe. Cez deň použiť SPF!

6 roky

příjemný krém

Zatím používám krátce, pouze v rámci noční péče. Většinou kombinuji se sérem od The Ordinary. Mám mastnější typ pleti. Krém je lehký, stačí nanést malé množství. Nezanechává mastný film na pleti, dobře se vstřebává, nedráždí pleť. Se značkou COSX jsem zatím neměla žádnou zkušenost, ale složení produktu mě přesvědčilo k vyzkoušeni i přesto, že se snažím vyhýbat silikonům v kosmetice. (Tento výrobek silikon obsahuje, nemusí vyhovovat každému. Nicméně na pleti nezanechává typický silikonově "hebký" povlak jako spousta jiných krémů nebo podkladových bází, které ucpávají póry). Předpokládám, že funkce dimethiconu v tomto krému spočívá v uzamčení hydratačního účinku produktu v pleti.

6 roky

Príjemný krem, zatiaľ ho používam

Príjemný krem, zatiaľ ho používam dva týždne. Mám citlivú pred a krem vôbec nedrazdi ani po ňom nie som zacervenana. Jediné čo by som vytkla je pre mňa nedostatocna hydratacia, po pár hodinách od nanesenia mám plet suchú. Možno mi bude viac vyhovovať na leto.

6 roky

Šampónik

Po mesačnom užívaní môžem potvrdiť, že vlasy sa menej mastia. Vydržia mi, ale len 3 dni, potom nutné opätovne umyť. Vlasy sú nadýchané voňavé.

6 roky

Moisturizing Factors

Krém sám o sebe mne nestačí (mám suchú pleť) ale najprv si dám zo 2 kvapky skvalánu a potom tento krém, a je to niečo úžasné ! Dávno som nezažila tak príjemný pocit na pleti, ako krásne sa kremík rozpustí na pleti, a plet zostane vláčna, doslova akoby napitá, no niečo veľmi veľmi príjemné ! Pomer cena a balenie veľmi výhodné, zostávam tomuto krému verná vôňu nemá takmer žiadnu, možno ak lepšie privoniate, mne pripomína akoby masku s čierneho bahna, ale pri bežnom natierani žiadnu vôňu / zápach necítim