Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
pomalu ale jistě
Koupeno pro dceru a funguje!!! Chce to trpělivost, důslednost a vydržet :-).. .hlavně neopomíjet čištění, odličování, bez toho to nejde (ale to tady asi víme všichni :-))). . . Super doplněk Lactit Acid 5% a jednou týdně Solution de Peeling AHA 30% BHA 2% (nebojte se ho, dle videí to vypadá hrůzostrašně, ale výsledek stojí za to a nepálí, když nemáte strupy apod :-))).. .PS. a já si ho taky pučuju :-)
prijemna konzistencia s viditelnymi ucinkami
V minulosti som uz pouzivala pripravky s retinolom, takze vzhladom na dobre meno a vyhodnu cenu oproti inym znackam , som sa rozhodla vyskusat toto retinol serum. Vzhladom na to, ze omladenie pleti je beh na dlhsiu trat ( pokial nejdete do invazivneho riesenia), nemozem hodnotit vplyv produktu na hlbsie vrasky. Pouzivam ho ako predposledny krok v starostlivosti o plet vecer po vyciteni, tonizacii, esencii, niekedy este pouzijem prirodnu morsku kyselinu hylauronovu v sere ( teda vsetko vodnate” ci na baze vody pred nanesenim retinol sera) a naslednw 4 kvapky sera na tvar a krk, ktore vtlaciˇ do pokozky kruzivymi pohybmi a poklepkavanim aj v sirsom okoli oci ( tak aby sa nedostalo priamo do kontaktu s okom). Na serum nanesiem nocny krem uz len v tenuckej vrstve. Rano sa zobudzam s pletou hydratovanou, vypnutou, farebne zjednotenou, aloby stavnatou a hladsou v oblasti nosovo- ustnych mim vrasok. hlbsie mimicke vrasky na cele viditelne zatial nezmenene, ale to ani nie je v ´riwbehu 2 tyzdnov mozne. Vonu ma za mna serum neutralnu, konzistenciu olejovu nelepivu. Za mna urcite ANO a po minuti objednavam dalsiu flasticku, v zime mozno prejdem uz aj na navyssiu koncentraciu.
vsetko v poriadku, iba mi
vsetko v poriadku, iba mi chyba moznost odoslania objednavky na postu, nerada sa blokujem kuriermi..inak nemam vyhrady
Pretty good, but the weather i guess took its part
Delivery took more than estimated and some of the contents in bottles were literally frozen.
But other than that, the delivery company and the person that did contact me beforhand! were nice.
All of the products of course, came.
Jediný obchod, který nabízí The
Jediný obchod, který nabízí The Ordinary. Trošku nepřehledné stránky, navíc jsem měla technický problém s uzavřením nákupu. Nicméně zato perfektní komunikace a ochota ze strany prodávajícího. Doporučila bych změnit dopravce - předem jsem od něj neobdržela žádnou sms ani mail, že mi balíček bude doručovat, takže to, že jsem byla právě doma, byla náhoda. Za cenu, za jakou jsem za dopravu zaplatila, jsem očekávala jiný servis.



