Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Ascorbyl Glucoside Solution 12 ‰ 30ml
Odporucam, plet je po naneseni rozziarena, vypnutá , ale keďže sa ma používať na deň, tak ja si po ňom dávam hneď aj krem pod make up, keďže je trosku taky,, lepkavy"
-pošlite prosím neskôr dotaz, syn
-pošlite prosím neskôr dotaz, syn ešte šampón nepoužil
Skvelý servis
Skvelý servis
Spokojnosť, odporúčam :-)
Výrobok používam viac ako 3 týždne a bádam už prvé zmeny. Dávam si výrobok pod oči, a aj na jemné vrásky, mám na čele a medzi obočím (keď sa človek mračí hehe). Ráno po prebudeni, oblasť okolo mojich oči nevyzerá tak unavené a pokožka vyzerá byť taka oddychnutá, svieža a pomaly sa mi zjednocuje aj farba (tmavé oblasti)a to chodievam naozaj neskoro spávať a veľa pracujem za počítačom. Takže určite ho odporúčam je skvelý
Skvelá voľba, odporúčam 10/10
Tento produkt som si objednala na základe odporúčani mojich kamošiek, že to teda vyskúšam. Som veľmi rada, že som si ho objednala, pretože je to naozaj zázrak. Produkt používam viac ako 3týždne a už sú na mojej pleti viditeľné výsledky. Mala som v oblastí líc akné a vždy tie miesta boli začervenané, aj po vyčistení pleti to bolo veľmi viditeľné. Od kedy používam tento výrobok pleť sa mi krásne zjednotila, pomaličky mizné aj akné a ráno je moja pleť v jednom tóne, je akoby rozžiarená, takúto som ju nemala už veľmi dlho. Mám zmiešaný typ pleti a T-zónu som mala naozaj mastnú, a líca suché, no tento výrobok zapracoval v každej oblasti presne tak ako to bolo potrebené, líca nie sú súche a T-zóna nieje mastná, zároveň je moja pleť citlivá ale výrobok mi nerobí vôbec zle:-).




