Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Velka spokojnost
Vas obchod som nasla cez instagram kde o nom pisali, ze sa da cez neho objednat kozmetika the ordinary. Tak som vyskusala a nebol to moj posledny nakup. Som velmi spokojna.
Retinol 0,5
Zatial používam 3 týždne, ale velmi som spokojná. Skvelý na aknoznu pleť.
Spokojnosť
S výrobkami aj sprostredkovaním som veľmi spokojná. Rýchle a kvalitne dodanie. Je super, že každý výrobok obsahuje malo zložiek, preto si viem pekne vsimnut, ktorá zo zložiek mojej pleti sedí a ktorá nie :upside_down: určite pri The Ordinary zostanem.
Balík bol bez problémov doručený,
Balík bol bez problémov doručený, dobre zabalený a lístok s vysvetlením na použitie sa tiež veľmi zíšiel-zíde.
Velmi prijemny krem
Krem pouzivam asi len 2 tyzdne ale zatial som velmi spokojna. Mam zmiesanu/mastnu plet, tak som sa najskor obavala, ci nebude na mna prilis mastny, lebo ma taku hutnejsiu konzistenciu ale je uplne super. Do pokozky sa krasne vsiakne a zanecha ju velmi jemnu, najskor som ho pouzivala len na noc ale teraz si ho davam uz aj cez den. Nato ze je hutnejsi, tak vobec nieje mastny ale naopak na tvari je velmi lahucky. Myslim si, ze dost hydratacny aj pre suchsi typ pokozky.




