Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
topka
Lactic acid je ďalší pomocník do zbierky. Na kozmetiku the ordinary som bohužial narazila až nedávno.Po pôrodoch mám problém roky s akné.A až táto koymetika mi reálne pomohla už po chvíli používania.Lactic treba zo začiatku používať opatrne,pokiaľ si pokožka nezvykne.Iba na vyrážku.V dennej rutine ho používam iba večer.
Výborne
S kozmetikou aj dodaním som spokojna
Veľká spokojnosť. Ešte som len
Veľká spokojnosť. Ešte som len začala, takže výsledky ešte neviem adekvátne zhodnotiť
Merumaya
Pod vplyvom blogerky Katky zo Zrkadielka som skúsila Merumaya. Najskôr cleansing balzam, potom aj pastu, iconic sérum,... Asi rok používam tieto produkty. Láska na prvý pohľad. Mám po 50. Pleť je viditeľne lepšia. Ďakujem, Katka a Naturel shop :blush:
Super obchod super produkt :)
Super obchod super produkt




