Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Spokojnosť
Nedavno som si zakúpila Retinol 0,2%, nakoľko som s retinolom len začínala a nevedela som ako pokožka bude reagovať. Už po týždni som videla prvé výsledky a dnes sa ma okolie pýta, čo mám s pleťou, aká je hladká a žiari. Takže za mňa veľká spokojnosť.
Samozrejme používam aj iné prípravky ako Ordinary Vitamin C suspension , na noc, Caffeine Solution a pleťový krém s ceramidmi.
Spokojna
Spokojna
super
super
s produktom som velmi spokojna,
s produktom som velmi spokojna, nezmolkuje, nelepi, ma taku akoby slizovu konzistenciu, ale mam pocit ze velmi dobre hydratuje a tiez sa dobre znasa s ostatnymi produktami .
Merumaya mineral
Zatiaľ pouzivam krátko uvidíme časom... Mam pleť so sklonom k akné a zatiaľ mi vyhovuje táto značka a ma príjemnú luxusnú vonu




