Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Ešte neviem, neskúšala som ho
Ešte neviem, neskúšala som ho ale verím, že ma očarí
Som spokojna
Vsetko v poriadku. Vyrobky s retinolom su super, odporucam.
Spokojnosť
Vynikajúce a účinné, pleť je rozžiarená, hebkejšia a farebne jednotnejšia. Pocit brnenia po nanesení je znesiteľný a netrvá dlho kým si pleť zvykne :slightly_smiling:
Táto značka a produkty sú pre mňa “darom z neba” , konečne sa mi podarilo vyskladať optimálnu a účinnú starostlivosť :slightly_smiling:
Výborný krém
Gelovita, ale zároveň hutnejšia konzistencia, bez vône /neparfemovana. Výživný krém, zároveň dobre hydratuje. Stačí ho naniesť máličko. Ja ho používam ako záverečný krok pri nočnej starostlivosti. Ráno je moja pleť vyživená, jemná a hladka. :slightly_smiling:
super lahke serum
velmi hydratacne lahucke serum, ktore som si oblubila, zo zaciatku sa mi z neho trosku robili vyrazky a cervene fliaciky , no vytrvala som v pouzivani a oplatilo sa, moja plet si nanho zvykla a je ako keby napumpovana, krasne hydratovana.. za chvilu sa mi minie a idem objednavat dalsie.. Dakujem za teno uzasny obchod




