Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
7 roky

spokojnosť

S produktami som maximálne spokojná, výsledky na tvári sú vidieľné a cena je fantastická. Mám od Vás kys.glycolovú, salicylovú, šíkový olej, kys.hyluronovú a so všetkým som nad mieru spokojná! Ďakujem, že ste a že takéto skvelé výrobky predávate

7 roky

Vodička

S týmto produktom som veľmi spokojná. Je gelovitej konzistencie, ale rychlo sa vstrebe. Plet je po 2 tyzdnoch lepsia.

7 roky

Spokojnosť nadovšetko

Moja pleť po vyrážkach ostala začervenaná a o jej štruktúre ani nehovorím. S kyselinou mliečnou a to konkrétne 5%-nou som nadmieru spokojná. Dobrou radou je, si ju zo začiatku určite riediť s nejakým dobrým hydratačným krémom, kým si pleť nezvykne. Jej výsledky sú ohromujúce. Objednávala som si si spolu s niacinamidom a toto kombo je pre mňa úplná topka. Nezabúdajte na ochranný faktor - ten sa v tomto prípade musí používať určite

7 roky

Super !

Krém obsahuje v sebe jemný prášok a po nanesení je cítiť jemné štipkanie, ale naozaj len jemné. Kúpila som si ho ako variantu na večer, čo mi úplne vyhovuje. Jeho vôňa je neutrálna, ale čo ma na ňom najviac baví je: rozjasnená a šťavnatá pleť hneď po prebudení. Baví ma sa ráno na seba pozerať a tešiť sa na druhý deň, kedy to bude zase o niečo lepšie

7 roky

Skvelý !!!

S kúpou tohto produktu som maximálne spokojná, už po dvoch- troch týždňoch je vidieť zlepšenie. Jej začervenanie ustúpilo, pleť sa mi čo sa týka štruktúry omnoho zlepšila. Tento produkt si neviem vynachváliť a už teraz viem na 100% že mu budem aj naďalej verná. To čo sľubuje v skutku aj robí, za mňa produkt na jedničku