Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
100% spokojnosť
Rýchlosť dodania neskutočná + skvelá komunikácia a ochota vybaviť objednávku na poslednú chvíľu pred dovolenkou :blush:. Krém je ľahučký stačí ho fakt málo na celú tvár a skvelo hydratuje. Od The Ordinary používam aj kyselinu mliečnu a som tiež veľmi spokojná.
The Ordinary Argireline solution
Jde o sérum, který má hodně tekutou konzistenci a docela rychle se vstřebává, ale používám krátce na to abych mohla ohodnotit účinky.
V tomto e-shopu už jsem
V tomto e-shopu už jsem nakoupila několikrát a velká spokojenost. Důvod je značka The Ordinary, dobré ceny a bleskové dodání. Rozhodně doporučuji.
Oči
Výborný olej, spokojená.
bez toho nemůžete být!!!
Za mě základ od The ordinary, aby jste mohli dál používat jejich produkty. Sice jsem se k tomu přistupovala se strachem, když jsem četla a viděla recenze, jak se aplikace nedá vydržet, ale buďte v klidu!!!! Je jasné, že pokud máte na obličeji otevřené ranky apod, pálit to bude a dále, mít suchý obličej!!!!! Deset minut se dá v pohodě vydržet. Je jasné, že pokud začínáte, chce to zkoušet pomalu, ale jistě :-). . . . Už skorem nepoužívám mechanické peelingy.




