Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Spokojná
Ja som veľmi spokojná s touto stránkou a celkovo produktami, objednávam pravidelne.
The Ordinary - kondicionér
Veľmi dobrý kondicionér, u mňa momentálne TOP1*. Mám suché a lámavé vlasy. Po nanesení sú hladké a jemné, dobre sa rozčešú.
Odporúčam výnimočný
Skvelý krem,netradičné zlozenie,nemá žiadnu vôňu.Neskutočne skvele upokojuje a regeneruje poškodenú či narušenú pokožku.Aplikovala som ho nasledujúci deň po retinoide na mastnú,citlivú pokožku občas problematikú,vek 39.Pôsobíspočiatlu hutne možno na prvý pocit ťažko,avšak po roztretí nezanecháva pocit mastnosti,ale ho pokožka vyslovene vstrebe.Chcem hlavne poukázať na to,že dokonca i na dosť iritovanú pokožku po retinoide absolútne neštípe,ale naopak upokojí aj pocit pnutia.
Top
Všetko.top
Kúpim znova
Výborný, používam ako druhý krok vo večernej rutine. Odporúčam



