Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Tento krém je výborný výživný a jemný .Kombinácia sérum plus ton
Vankúšiky sú super hydratačné a držia pod očami.
Magneziovy gel
Chladivy pocit, pomaha mi pri bolesti päty aj narazenej kostrci, synovi na svalovicu.




