Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Som veľmi spokojná.
Som veľmi spokojná.
Skvela voľba :+1:
S obchodom som bola maximálne spokojná. Boli veľmi milí a ústretoví, hneď zavolali a opýtali sa. Produkty sú super a tiež za super cenu. Jednoznačne odporúčam :+1:
Milujem vôňu ružovej vody táto
Milujem vôňu ružovej vody táto je tiež vyborná používam ako toner.
Sťahujúca maska
Skvelá, čierna sťahujúca maska. Vynikajúca. Jediná nevýhoda - keď si ju človek chce dať dole, odporúčam najskôr ju utrieť z tváre vlhčenými obrúskami, až potom umyť.
recenzia
som spokojná



