Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
S výrobkom som veľmi spokojná,
S výrobkom som veľmi spokojná, hydratuje je jemný, nepotrebujem následne už žiadny krém a pritom moja pleť bývala veľmi suchá. odporúčam!
Výborná a jemná exfoliácia
Som veľmi spokojná s týmto produktom, je to jemná exfoliácia, na ktorú si zo začiatku treba zvyknuť, používam to maximálne raz za dva dni nikdy nie každý deň, lebo moju pokožku by to veľmi podráždilo. Som s tým veľmi spokojná a už po pár použitiach vidím rozdiel, moja pleť je lesklejšia, živšia a má jemnejši povrch
Retinol 1% je kvalitný a
Retinol 1% je kvalitný a ráno mám pleť dehydrovanú, odporúčam.
S nákupom aj s produktom
S nákupom aj s produktom som spokojná
The Ordinary AHA 30% +BHA 2% Peeling Solution
Tento peeling ma nadchol najviac zo všetkých, aký som kedy používala. Pri prvom použití môže pleť jemne páliť, ale toho sa netreba báť, rovnako ako ani farby tohto peelingu. Keby sa dalo, tak ho používam každý deň, no všetko má svoje hranice a niekedy menej je viac
Pleť krásne rozjasní ,vypne, zbaví sa toho čoho má a pleť je jemnučká. Ľutovať môžu iba tie, ktoré to ešte nevyskúšali



