Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
The ordinary
Som veľmi spokojná nabudúce by som chcela vyskušať niečo na očné okolie
Niacinamide
Dávam si ho ráno aj večer len máličko. Mám "stredný" sklon k akné (hlavne počas ženských dní). Ale po Niacinamide sa pleť skľudní (ako keby dezinfikuje) a aj malé akné, ktoré sa začína tvoriť sa po ňom zmenší/zmizne okamžite. Som max. spokojná. Je to príjemný gélik, nežmolkuje sa. Už aj brat mi ho kradne keď má podráždenú pleť
Benton Snail Bee
Je to ľahučký jemný gélik (treba ho rýchlo naniesť na tvár lebo z ruky steká), celkom rýchlo sa vstrebe. 60ml fľaštička vydrží niekoľko mesiacov za tú cenu je to bomba. Mám pocit, že je bezodný a to si ho dávam aj ráno aj večer. S retinolom tiež v pohode funguje, žiadna reakcia nenastala. S Bentonom si dávam aj Marine hyaluronics, takže spolu hydratujú excelentne (som suchopleťovec takže hydratácia je u mňa č.1) . Len samučký gélik som neskúšala, takže neviem ho tak úplne férovo ohodnotiť. Musím však počkať kým vsiakne cca 2-5min inak sa žmolkuje keď na neho hneď dám olej. Inak pomer cena a výkon = jednoznačný favorit aj nabudúce
Super produkt
Niacinamíd je všestranná ingrediancia, ktorá mne osobne veľmi pomohla s problematickou pleťou. 10% koncentrácia je jedna z najvyšších s akými som sa stretla, nemá preto význam kupovať drahšie sérum s touto látkou. Výsledok nebude dramaticky iný.
Prvý krát som kúpila, este
Prvý krát som kúpila, este sa neviem vyjadriť



