Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
6 roky

Spokojnosť

Mam problematicku plet (po vysadeni antikoncepcie). Vysledok som videla uz po prvom pouziti, plet bola hydratovana, no nie mastna. Flaky po akne viditelne svetlejsie, pory stiahnute. Pouzivam 2 tyzdne, rano aj vecer a plet je v podstatne lepsom stave. Skvely produkt.

6 roky

Určite využijem znova!

Produkty Ordinary som začala používať na odporúčanie svojich známych, ktorým kozmetika výrazne pomohla na problémy s pleťou, ktoré som potrebovala vyriešiť aj ja. Nákup u vás predstavoval moju druhú várku produktov, avšak, šlo o prvú vlastnú objednávku. Zistila som, že Váš obchod je takmer jediný u nás, ktorý tieto produkty predáva a dokonca, ponúka zákazníkovi ich široký výber, takže, prečo objednávať zo zahraničia. Natureal bola pre mňa teda jednoznačná voľba, našla som produkty, čo som hľadala. Nákup, objednávka, doručenie či zaujímavé a praktické balenie boli bezproblémové a s kozmetikou a aj Vašim obchodom som určite veľmi spokojná. Určite ho využijem znova na ďalší nákup Ordinary

6 roky

Jsem spokojená

Jsem spokojená

6 roky

Nechápem ako som doteraz mohla žiť bez neho:)

Toner je skvelý, nezanecháva vôbec lepkavú alebo mastnú pokožku. Hneď sa krásne vsiakne, pleť hneď prebudí aspoň moju teda. Úplne mi vyhovuje a to mám veľmi citlivú pleť, konečne ten správny toner. Je bez vône, balenie sa mi páči, používam ho len týždeň no už teraz viem, že iný nechcem. Ma super zloženie a je ho aj pomerne ku cene a kvalite dosť, čiže za mňa áno.