Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
The ordinary
Spokojnosť :hearts:️
Brutálny peeling
Vynikajúci peeling, ktorý má príjemnú konzistenciu (avšak pozor, červenkastnú farbu) a je dlhodobo efektívny. Najlepšia investícia!
Kyselina mliečna 10%
Toto bol prvý produkt z The Ordinary, ktorý som kedy vyskúšala a aj vďaka nemu som prepadla tejto kozmetike. Je to zatiaľ jediná kyselina (okrem hyaluronovej) ktorú používam a som veľmi spokojná. Je trochu silnejšia ako 5%ná a výsledok vidieť hneď na druhý deň (používam na noc). Tvár je hladšia vypnutejšia a ak máte nejakú tú malú vyrážku tak zmizne :wink:. Sťahuje póry. Veľa ľudí ju aj odporučuje pre tých čo začínajú s The Ordinary alebo kyselinami vo všeobecnosti.
Spokojná..rúchlo sa vstrebe..používam ráno a
Spokojná..rúchlo sa vstrebe..používam ráno a pleť je jasnešia
Spokojná
Spokojná



