Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Retinol 1%
Zatiaľ som spokojná,na začiatku suchá pleť ,ale postupne zlepšovanie štruktúry pokožky,nanášať len večer
S výrobkom som veľmi spokojná,
S výrobkom som veľmi spokojná, hydratuje je jemný, nepotrebujem následne už žiadny krém a pritom moja pleť bývala veľmi suchá. odporúčam!
Výborná a jemná exfoliácia
Som veľmi spokojná s týmto produktom, je to jemná exfoliácia, na ktorú si zo začiatku treba zvyknuť, používam to maximálne raz za dva dni nikdy nie každý deň, lebo moju pokožku by to veľmi podráždilo. Som s tým veľmi spokojná a už po pár použitiach vidím rozdiel, moja pleť je lesklejšia, živšia a má jemnejši povrch
Retinol 1% je kvalitný a
Retinol 1% je kvalitný a ráno mám pleť dehydrovanú, odporúčam.
S nákupom aj s produktom
S nákupom aj s produktom som spokojná



