Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Zrozumitelna stranka, dodanie do 4
Zrozumitelna stranka, dodanie do 4 dni
Dodanie rychle. Kyselinku som pouzila
Dodanie rychle. Kyselinku som pouzila zatial len 3x, ale badat zlepsenia na pleti. Pory su o dost cistejsie.
The Ordinary Salicylic ACID 2 % Masque
S maskou som veľmi spokojná. Vynikajúca na mastnú pleť.
The ordinary
Som veľmi spokojná nabudúce by som chcela vyskušať niečo na očné okolie
Niacinamide
Dávam si ho ráno aj večer len máličko. Mám "stredný" sklon k akné (hlavne počas ženských dní). Ale po Niacinamide sa pleť skľudní (ako keby dezinfikuje) a aj malé akné, ktoré sa začína tvoriť sa po ňom zmenší/zmizne okamžite. Som max. spokojná. Je to príjemný gélik, nežmolkuje sa. Už aj brat mi ho kradne keď má podráždenú pleť




