Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Spokojnosť
Mam problematicku plet (po vysadeni antikoncepcie). Vysledok som videla uz po prvom pouziti, plet bola hydratovana, no nie mastna. Flaky po akne viditelne svetlejsie, pory stiahnute. Pouzivam 2 tyzdne, rano aj vecer a plet je v podstatne lepsom stave. Skvely produkt.
Určite využijem znova!
Produkty Ordinary som začala používať na odporúčanie svojich známych, ktorým kozmetika výrazne pomohla na problémy s pleťou, ktoré som potrebovala vyriešiť aj ja. Nákup u vás predstavoval moju druhú várku produktov, avšak, šlo o prvú vlastnú objednávku. Zistila som, že Váš obchod je takmer jediný u nás, ktorý tieto produkty predáva a dokonca, ponúka zákazníkovi ich široký výber, takže, prečo objednávať zo zahraničia. Natureal bola pre mňa teda jednoznačná voľba, našla som produkty, čo som hľadala. Nákup, objednávka, doručenie či zaujímavé a praktické balenie boli bezproblémové a s kozmetikou a aj Vašim obchodom som určite veľmi spokojná. Určite ho využijem znova na ďalší nákup Ordinary
Jsem spokojená
Jsem spokojená
Spokojná
Spokojná
Nechápem ako som doteraz mohla žiť bez neho:)
Toner je skvelý, nezanecháva vôbec lepkavú alebo mastnú pokožku. Hneď sa krásne vsiakne, pleť hneď prebudí aspoň moju teda. Úplne mi vyhovuje a to mám veľmi citlivú pleť, konečne ten správny toner. Je bez vône, balenie sa mi páči, používam ho len týždeň no už teraz viem, že iný nechcem. Ma super zloženie a je ho aj pomerne ku cene a kvalite dosť, čiže za mňa áno.



