Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Som veľmi spokojná ,The Ordinary
Som veľmi spokojná ,The Ordinary používam dosť dlho ,skvela kozmetika.Tovar prišiel dosť rýchlo..Obchod mozem len odporučiť.Dakujem.
The ordinary set
Splnil očakávania, kompletná starostlivosť v jednom balíku za super cenu, o kvalite ani nehovorím. Kyselina sa rýchlo vstrebáva, čistiaci gél je ako mliečko a krémik ľahučký a jemný. Všetko krásne hydratuje. Za mňa 100%. Zásielka mi prišla celkom rýchlo vzhľadom na dnešnú situáciu, kedy je s logistikou občas problém. Ďakujem
The ordinary
Super, používam ho týždeň každé ráno a vidim zmeny ? odporúčam!!!
odporucam!
Recenziu pisem po 2 tyzdnoch odkedy som zacala pouzivat kozmetiku The ordinary. Mozem len odporucat. Upravila sa mi plet, akne mi postupne mizne,mam ju hydratovanu,sviezu.Urcite pri nej zostanem velmi dlho. Male plus - je cenovo velmi dostupna.
The Ordinary Niacinamide (Vitamín B3) 10% + Zinc 1% 30ml
Som spokojná, moja pleť má sklony k podráždeniu a červenaniu, no odkedy používam toto sérum každé ráno, zlepšilo sa to. Taktiež mám menej vyrážok.



