Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Ordinary
Vyborny obchod,spolahlivy
Spokojnosť
Som veľmi spokojná s objednávkou. Rýchlo mi to prišlo a aj to bolo ekologicky zabalené, čo bolo skvelé. A toner, ktorý som si objednala bol za najlepšiu cenu práve tu. Toner je tiež výborný, nemám po ňom suchú a hnusne napnutú pleť.
Určite si tu ešte objednám niečo znova.
Super
Super
:-( neviem
Zloženie vyzerá byť úžasne... ale čiernych bodiek ma to nezbavilo. :( verím,že pravidelnym používanim možno... ale pomer kvalita cena je užasna... tato maska je top na mastnu a problematicku pleť
Super
Veľká spokojnosť!




