Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
6 roky

Spokojnosť

Som veľmi spokojná s objednávkou. Rýchlo mi to prišlo a aj to bolo ekologicky zabalené, čo bolo skvelé. A toner, ktorý som si objednala bol za najlepšiu cenu práve tu. Toner je tiež výborný, nemám po ňom suchú a hnusne napnutú pleť.
Určite si tu ešte objednám niečo znova.

6 roky

:-( neviem

Zloženie vyzerá byť úžasne... ale čiernych bodiek ma to nezbavilo. :( verím,že pravidelnym používanim možno... ale pomer kvalita cena je užasna... tato maska je top na mastnu a problematicku pleť

6 roky

Super

Veľká spokojnosť!