Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Brutálny peeling
Vynikajúci peeling, ktorý má príjemnú konzistenciu (avšak pozor, červenkastnú farbu) a je dlhodobo efektívny. Najlepšia investícia!
Kyselina mliečna 10%
Toto bol prvý produkt z The Ordinary, ktorý som kedy vyskúšala a aj vďaka nemu som prepadla tejto kozmetike. Je to zatiaľ jediná kyselina (okrem hyaluronovej) ktorú používam a som veľmi spokojná. Je trochu silnejšia ako 5%ná a výsledok vidieť hneď na druhý deň (používam na noc). Tvár je hladšia vypnutejšia a ak máte nejakú tú malú vyrážku tak zmizne :wink:. Sťahuje póry. Veľa ľudí ju aj odporučuje pre tých čo začínajú s The Ordinary alebo kyselinami vo všeobecnosti.
Spokojná..rúchlo sa vstrebe..používam ráno a
Spokojná..rúchlo sa vstrebe..používam ráno a pleť je jasnešia
Spokojná
Spokojná
Good morning gél cleanser
Veľmi príjemný produkt.Na jedno použitie stačí množstvo vo veľkosti hrášk.Po umytí je pleť hladká, svieža.Po použití som nemala pocit pnutia alebo sťahovania pleti. Používam ráno aj večer.Odporúčam.




