Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Som veľmi spokojná, perfektné, moja
Som veľmi spokojná, perfektné, moja pokožka je stastná
Super krémik!
Priznám sa, že tento krém som si kúpila na základe odporúčaní rôznych žien, či zahraničných blogeriek alebo Sloveniek a som naozaj milo prekvapená Síce ho používam len krátko, ale ten pocit hydratácie na pleti po nanesení.. jednoducho úžas. Plus ma veľmi sympatické zloženie. Určite stojí za vyskúšanie!
The Ordinary Argireline solution 10% 30ml.
Nakupovala som už druhý krát a som nesmierne spokojná ako s obchodom, tak aj s výrobkami. určite budem ešte kupovať
Sérum je vodickovej konzistencie. No
Sérum je vodickovej konzistencie. No nie ako voda. Je tak akurát aby ste ho stihli pekne rozotriet. Pleť je po ňom pekne napnuta, doslova. Tam kde je nejaky vriedok alebo čokoľvek co tam nemá byť... Tam cítite, že účinkuje. Mam neskutočne citlivú pleť a trochu som sa bála, že bude na mňa agresívne. No je uplne super. Jedine mínus dávam za trosku poškodený obal. Vrchnacik sa nedá úplne dotiahnuť a uzavrieť. Ale myslím, že toto je ojedinele.
Super
Je to bomba! Děkuji:blush:




