Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
6 roky

Výborný krém

Gelovita, ale zároveň hutnejšia konzistencia, bez vône /neparfemovana. Výživný krém, zároveň dobre hydratuje. Stačí ho naniesť máličko. Ja ho používam ako záverečný krok pri nočnej starostlivosti. Ráno je moja pleť vyživená, jemná a hladka. :slightly_smiling:

6 roky

super lahke serum

velmi hydratacne lahucke serum, ktore som si oblubila, zo zaciatku sa mi z neho trosku robili vyrazky a cervene fliaciky , no vytrvala som v pouzivani a oplatilo sa, moja plet si nanho zvykla a je ako keby napumpovana, krasne hydratovana.. za chvilu sa mi minie a idem objednavat dalsie.. Dakujem za teno uzasny obchod

6 roky

Príjemné prekvapenie

Musím pochváliť super rýchle dodanie A The Ordinary je novoobjavený zázrak!

6 roky

Odporucam

Toto je asi najlepsie serum od ordinary. Pouzivam ho rano aj vecer. Ak chcete detsku ziarivu tvaricku tak po naneseni odporucam Niod hydration vaccine a v zrkadle sa budete obdivovat. Na bezny den uz nepouzivam nic ine, ziadny bb krem, mejkap... uplne stacia tieto dva vyrobky a vyzerate dokonale!

6 roky

Celkom fajny kremik

Tento krem je husty a na tvari zanechava mastny film ktory je vidno cely den. Zlozenie nie uplne idealne na citlivu plet lebo som bola z neho cervena. Krem uz pouziva manzel a velmi si ho chvali.