Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Výborný krém
Gelovita, ale zároveň hutnejšia konzistencia, bez vône /neparfemovana. Výživný krém, zároveň dobre hydratuje. Stačí ho naniesť máličko. Ja ho používam ako záverečný krok pri nočnej starostlivosti. Ráno je moja pleť vyživená, jemná a hladka. :slightly_smiling:
super lahke serum
velmi hydratacne lahucke serum, ktore som si oblubila, zo zaciatku sa mi z neho trosku robili vyrazky a cervene fliaciky , no vytrvala som v pouzivani a oplatilo sa, moja plet si nanho zvykla a je ako keby napumpovana, krasne hydratovana.. za chvilu sa mi minie a idem objednavat dalsie.. Dakujem za teno uzasny obchod
Príjemné prekvapenie
Musím pochváliť super rýchle dodanie A The Ordinary je novoobjavený zázrak!
Odporucam
Toto je asi najlepsie serum od ordinary. Pouzivam ho rano aj vecer. Ak chcete detsku ziarivu tvaricku tak po naneseni odporucam Niod hydration vaccine a v zrkadle sa budete obdivovat. Na bezny den uz nepouzivam nic ine, ziadny bb krem, mejkap... uplne stacia tieto dva vyrobky a vyzerate dokonale!
Celkom fajny kremik
Tento krem je husty a na tvari zanechava mastny film ktory je vidno cely den. Zlozenie nie uplne idealne na citlivu plet lebo som bola z neho cervena. Krem uz pouziva manzel a velmi si ho chvali.



