Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
rychlé dodání
rychlé dodání
spokojnosť
S produktami som maximálne spokojná, výsledky na tvári sú vidieľné a cena je fantastická. Mám od Vás kys.glycolovú, salicylovú, šíkový olej, kys.hyluronovú a so všetkým som nad mieru spokojná! Ďakujem, že ste a že takéto skvelé výrobky predávate
Vodička
Je to vodnej konzistencie, aplikácia ťažšia nakoľko kvapky rýchlo skĺznu po tvari. Mam trochu cervene skrvny po alikacii na licach.
Vodička
S týmto produktom som veľmi spokojná. Je gelovitej konzistencie, ale rychlo sa vstrebe. Plet je po 2 tyzdnoch lepsia.
Spokojnosť nadovšetko
Moja pleť po vyrážkach ostala začervenaná a o jej štruktúre ani nehovorím. S kyselinou mliečnou a to konkrétne 5%-nou som nadmieru spokojná. Dobrou radou je, si ju zo začiatku určite riediť s nejakým dobrým hydratačným krémom, kým si pleť nezvykne. Jej výsledky sú ohromujúce. Objednávala som si si spolu s niacinamidom a toto kombo je pre mňa úplná topka. Nezabúdajte na ochranný faktor - ten sa v tomto prípade musí používať určite



