Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Som ocarena
O tejto znacke som sa dozvedela nedavno: mozno pred 2 mesiacmi. Okamzite sa mi tento koncept zapacil a uz mam 7 produktov. Velmi oblubujem funkcne veci a produkty the ordinary funguju.
Som veľmi spokojná
Nečakala som, že uvidim výsledok už po prvom použití. Konzistenia vhodná, bez mimoriadnej vone, the ordinary je známe čistotou produktov bez pridaných umelín. Krásne vyhladí pleť, vysušil mi vyrážky. Po odlíčení večer a rovnako aj ráno ked vstanem mam červené flaky na tvari, a teraz vobec nic. Mam krásne zjednotenu plet, ktora pretrvava. Produkt zatial používam 1-krat do tyzdna. + dalsie produkty rano a vecer od ordinary ale výsledky su uzasne. všetky produkty od the ordinary su paradne ,mozem len odporučit !
The ordinary Hair Care
Uz mam doma druhe balenie , lebo uz pri prvom sa stal zazrak a mne prestali vypadavat vlasy a tiez uz zacinaju rast nove , takze zatial sa to ukazuje ako nieco co je pre moje vlasy na jednotku a budem v tom urcite pokracovat , len sem este napisem ze pri umyvani a rozcesavani vlasov som zbierala chumace a momentalne je to tak par vlasov co vypadne ze si len poviem Dakujem ray::skin-tone-2: .
The Ordinary Amino Acids + B5 30ml
Super produkt, viditeľné zlepšenie stavu pleti. Môžem len odporúčať
Maximálne spokojná
Chodim ku kamaratke na kozmetiku a ona mi prave odporucila vase vyrobky a mozem povedat ze som velmi spokojna. Tvar mam vyhladenu a o polovicu menej akne.. Produkty odporucam!!!!




