Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Veľmi spokojná!
Veľmi spokojná!
kyselinky jsou super
Za tuhle cenu moc fajn, jsem na kyseliny zvyklá, nicméně jsem od The Ordinary zvolila "slabší level". Je to věc, bez které si už péči o pleť ani nedovedu představit. Apliku večer na vyčistěnou pleť, před sérem a dám tomu chvilku čas. Ještě dobré jemmně přestříkat pleťovou mlhou, já používám růžovou nebo levandulovou. Obchod má ode mě 1 s hvězdičkou!!!!
100% spokojnosť
Rýchlosť dodania neskutočná + skvelá komunikácia a ochota vybaviť objednávku na poslednú chvíľu pred dovolenkou :blush:. Krém je ľahučký stačí ho fakt málo na celú tvár a skvelo hydratuje. Od The Ordinary používam aj kyselinu mliečnu a som tiež veľmi spokojná.
The Ordinary Argireline solution
Jde o sérum, který má hodně tekutou konzistenci a docela rychle se vstřebává, ale používám krátce na to abych mohla ohodnotit účinky.
V tomto e-shopu už jsem
V tomto e-shopu už jsem nakoupila několikrát a velká spokojenost. Důvod je značka The Ordinary, dobré ceny a bleskové dodání. Rozhodně doporučuji.



