Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Oči
Výborný olej, spokojená.
bez toho nemůžete být!!!
Za mě základ od The ordinary, aby jste mohli dál používat jejich produkty. Sice jsem se k tomu přistupovala se strachem, když jsem četla a viděla recenze, jak se aplikace nedá vydržet, ale buďte v klidu!!!! Je jasné, že pokud máte na obličeji otevřené ranky apod, pálit to bude a dále, mít suchý obličej!!!!! Deset minut se dá v pohodě vydržet. Je jasné, že pokud začínáte, chce to zkoušet pomalu, ale jistě :-). . . . Už skorem nepoužívám mechanické peelingy.
pomalu ale jistě
Koupeno pro dceru a funguje!!! Chce to trpělivost, důslednost a vydržet :-).. .hlavně neopomíjet čištění, odličování, bez toho to nejde (ale to tady asi víme všichni :-))). . . Super doplněk Lactit Acid 5% a jednou týdně Solution de Peeling AHA 30% BHA 2% (nebojte se ho, dle videí to vypadá hrůzostrašně, ale výsledek stojí za to a nepálí, když nemáte strupy apod :-))).. .PS. a já si ho taky pučuju :-)
Dana
Šmídová
spokojnost
Nelepi, nezanechava biely povlak, lahka konzistencia, prijemny produkt, ktory si kupim znova...




