Spolu recenzií

5702

Priemerné hodnotenie

4.9
★★★★★ Vynikajúce 5259
★★★★☆ Dobré 351
★★★☆☆ Stredné 61
★★☆☆☆ Slabé 10
★☆☆☆☆ Strašné 21

Všetky recenzie

Hodnotenie
7 roky

Kyselinky

Produkt odporucam,pekne vyhladi plet.S nakupom som spokojna,ale mohli by ste este doplnit viac produktov,napr. od Hylamidu.Inak vsetko ok,objednavka bola vybvena rychlo.

7 roky

skvele!

skvele!
vynikajuci produkt , promptné dodanie , vyborná cena - 100% spokojnosť!

7 roky

Príjemné

Zatiaľ používam len asi týždeň, tak nemôžem zatiaľ nič povedať o nejakých výsledkoch. V každom prípade používam olejček každé ráno. Je príjemný, bez parfumácie, ale má jemnú vôňu, ktorú prekrývam krémom. Pleť je po ňom príjemne hydrativaná. Odporúčam

7 roky

spokojnost

spokojnost