Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Spokojnosť
Som veľmi spokojná. Ďakujem.
Kyselinky
Produkt odporucam,pekne vyhladi plet.S nakupom som spokojna,ale mohli by ste este doplnit viac produktov,napr. od Hylamidu.Inak vsetko ok,objednavka bola vybvena rychlo.
skvele!
skvele!
vynikajuci produkt , promptné dodanie , vyborná cena - 100% spokojnosť!
Príjemné
Zatiaľ používam len asi týždeň, tak nemôžem zatiaľ nič povedať o nejakých výsledkoch. V každom prípade používam olejček každé ráno. Je príjemný, bez parfumácie, ale má jemnú vôňu, ktorú prekrývam krémom. Pleť je po ňom príjemne hydrativaná. Odporúčam
spokojnost
spokojnost



