Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Pozitíva: Mám už 2 balenie som spokojná
Krémik bio s 50 faktorom
Verím, že je výborný po zdravotnej aj kozmetickej stránke, ale keď som si ho natrela aj v tenkej vrstve, vypadla som ako Geisha, biela.No v každom prípade fajn podklad pod make-up
Krémik bio s 50 faktorom
Verím, že je výborný po zdravotnej aj kozmetickej stránke, ale keď som si ho natrela aj v tenkej vrstve, vypadla som ako Geisha, biela.No v každom prípade fajn podklad pod make-up
Krémik bio s 50 faktorom
Verím, že je výborný po zdravotnej aj kozmetickej stránke, ale keď som si ho natrela aj v tenkej vrstve, vypadla som ako Geisha, biela.No v každom prípade fajn podklad pod make-up
Pozitíva: Tento produkt vyuzivam kazdy den ako rutinu rano aj vecer po ocisteni pleti, kvoli hydratacii spolu so squlanom. Tiez odporucam.


