Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Používam každý večer. Redukuje opuch pod aj nad očami. Bez alerg
Pozitíva: Skvele drží vlhkosť v pokožke
Ukľudňuje pokožku
Tonovací krém
Som prekvapená, aký vyborny je tento krémik, hoci som tu čítala revenzie, že nazakryje dosť nedostatky, ale veď to nieje makeup, ale krém, takže podľa mňa je výborný a zakryje menšie nedokonalosti a ostatné vyrieši makeup, mám olejovú ale vstrebateĺnú konzistenciu, treba ho však pred 1.použitím a možno aj potom popretriasať, aby sa premiešal
Tonovací krém
Som prekvapená, aký vyborny je tento krémik, hoci som tu čítala revenzie, že nazakryje dosť nedostatky, ale veď to nieje makeup, ale krém, takže podľa mňa je výborný a zakryje menšie nedokonalosti a ostatné vyrieši makeup, mám olejovú ale vstrebateĺnú konzistenciu, treba ho však pred 1.použitím a možno aj potom popretriasať, aby sa premiešal



