Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Zlty
Keď som pozerala zafarbenie tohto produktu u výrobcu, bol číry Tento produkt nepoznám, mám ho prvýkrat ale prišiel mi žltý. Neviem, či je to v poriadku. Viac sa k nemu zatiaľ vyjadriť neviem.
Značka nesklamala
Toto tonikum som si vybrala na skúšku na základe dobrej skusenosti s krémom. Mám pocit, že pleť som mala po použití menej začervenanú a hydratovanú. Má príjemnú vôňu.
Značka nesklamala
Toto tonikum som si vybrala na skúšku na základe dobrej skusenosti s krémom. Mám pocit, že pleť som mala po použití menej začervenanú a hydratovanú. Má príjemnú vôňu.
Značka nesklamala
Toto tonikum som si vybrala na skúšku na základe dobrej skusenosti s krémom. Mám pocit, že pleť som mala po použití menej začervenanú a hydratovanú. Má príjemnú vôňu.
Perketný
Mám mastnú pleť ale zároveň citlivú a tento prášok je skvelý. Mám o moc hladšiu, zjednotenejšiu a jasnejšiu pleť. Zároveň flaky po akné sú krásne vyblednuté.


