Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
Výborná maska
Tato maska ma velmi milo prekvapila, pretoze moj plet bol rano skutocne viditelne svieza a hydratovana. Mam 42 rokov a ubrala mi tato maska asi 5 rokov, co je super. Hydratacia mi vydrzala na pleti cely den
krásna pleť
Výborný želé krém, na pleti vytvára trošku lepkavý "film" pokým zaschne, preto asi ideálnejší na večer. Ráno sa ale zobudíte s vypnutou a jemnou pleťou, ktorá bude mať krásnu farbu.
krásna pleť
Výborný želé krém, na pleti vytvára trošku lepkavý "film" pokým zaschne, preto asi ideálnejší na večer. Ráno sa ale zobudíte s vypnutou a jemnou pleťou, ktorá bude mať krásnu farbu.
krásna pleť
Výborný želé krém, na pleti vytvára trošku lepkavý "film" pokým zaschne, preto asi ideálnejší na večer. Ráno sa ale zobudíte s vypnutou a jemnou pleťou, ktorá bude mať krásnu farbu.
Pozitíva: Zastavilo sa vypadavanie vlasov, toto je druha flasticka, dava si ju kazdy vecer. Dorastanie novych vlasov zatial nepozoruje.


