Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
Všetky recenzie
24.8.2020
Krém má ľahkú textúru, bez parfumácie, nezanecháva lepivý pocit, rýchlo sa vstrebáva, upokojuje pleť náchylnú na akné a citlivú, vhodný pre všetky typy pleti,
:hibiscus:
Všetko je v poriadku okrem toho, že obchod je na Slovensku, ja som na Slovensku a čakám na objednávku, ako z Mexika neskutočné, že sa objednávka nevie pohnúť ani za 6 dní.
Poslednú som mala spravenú 20. Júla.
Keďže 22-ho ešte nič, tak som si pridala ešte jeden produkt, okey,bola pridaná ešte ten deň, ako som písala mail. Dneska je 26-ho, objednávka stále stojí na jednom mieste, ešte ani zásielkovňa o tom nevie nič. A viem, že na stránke máte vypísané že dobieháte zameškané, ale neviem koľko trvá zabaliť si nejaké kozmetiky, vytlačiť si na to papierik a riešiť, keď nábytok z Francúzska príde skorej ako sheetmasky a sunscreen z SK na SK.
Dávnejšie ste takýto problém nemali, v poslednej dobe je to na nervy veľmi.
Skvelé
Som veľmi spokojná s produktami:kissing_heart:
Super
Pouzivam kratce,ale muzu ricr,ze je essence vyborna.nanasim.minimalne ve dvoou vrstvach mirnym poklepavanim.krasne se.vpije a okamzite prestavam citit pnuti.mam svou zralou pusinku jako miminko.pak pouzivam jen serum a oleje.
Naozaj sa oplatí
Veľmi príjemná upokojujúca esencia/toner, vôbec nedráždi ani citlivú pleť, hydratuje a celkovo zlepší vzhľad pleti. Rýchlo sa vstrebe takže môžete po ňom ihneď aplikovať ďalšie produkty.




