Spolu recenzií
5702Priemerné hodnotenie
4.9
★★★★★
Vynikajúce
5259
★★★★☆
Dobré
351
★★★☆☆
Stredné
61
★★☆☆☆
Slabé
10
★☆☆☆☆
Strašné
21
Všetky recenzie
Hodnotenie
Usporiadanie
Vse ok
Vse ok
Mierny pocit štípania po nanesení.
Mierny pocit štípania po nanesení. Inak som spokojná.
Obchod odporucam
Výborná komunikácia
Spokojnosť
Kyselinu mandľovú môžem naozaj odporučiť
Kyselinu mandľovú môžem naozaj odporučiť aplikujem si ju večer (ako keby peeling) ak vidím na sebe drobné vyrážky a pleť mám po nej hebkejšiu a pupáčiky sa vytratia. Mne na moju suchú ale zmiešanú pleť nerobí zatiaľ žiadne problémy takže som spokojná
Super, veľmi rýchle dodanie
Super, veľmi rýchle dodanie



